Kontakt a kdo jsme

Vítejte na stránkách Vitalky!

    Milí přátelé, máme pro Vás skvělou zprávu! Sen se stal skutečností a nás velice těší, že máme možnost pozvat Vás do našeho obchodu a jídelny se zdravou výživou. Vitalku jsme pro Vás otevřeli 6.10.2014 v Domě č. 1 (Vídeňská ulice v Klatovech).

    Jsme přesvědčeni, že to co jíme, značně ovlivňuje naše životy a zdraví. Našim cílem je šířit mezi lidmi zdravé potraviny, vařit hodnotné výživné jídlo a poskytovat možnost kreativního vzdělávání v oblasti výživy.

    Rádi bychom přinesli do Vašeho jídelníčku pestrost a doposud Vámi nevyzkoušené a méně známé potraviny a tím uspokojili každého (vegetariány, vegany, makrobiotiky, příznivce RAW food, ale uvítáme i normální masorády, kteří jen chtějí odlehčit svému trávení), kdo má zájem stravovat se zdravě, upravit svou váhu a zlepšit své zdraví. Na vhodné skladbě jídelníčku se podílí výživová poradkyně a terapeutka Vladimíra Naušová.

    Vaříme ze surovin pokud možno v bio kvalitě a od místních farmářů. U surovin, které nelze zajistit z českých zdrojů, dbáme na to, aby se jednalo o kvalitní a prověřené produkty.

    Našim přáním je zkombinovat nabídku zboží a potravin tak, aby Vám přinášely VITALITU, energii, zdraví, radost z jídla a lehký žaludek!

 

                                                                             Těšíme se na Vás :-)

 

Iva Čeňková - starám se o servis a obchod 

Anna Milotová - vaří pro vás s nápadem, chutí a láskou

Václav Kadera - náš rádce a zastupující kuchař

Vladimíra Naušová - výživová poradkyně

 

 

Vitalka - jídlo pro zdraví


Vídeňská Dům č. 1
339 01 Klatovy 1

 

t: +420 603 148 238

e: vitalkaklatovy@seznam.cz

f: www.facebook.com/vitalkaklatovy

w: www.vitalkaklatovy.cz

 

odpovědná osoba: Iva Čeňková

IČ: 699 48 127

Bú: 2100630797/2010 


Kontaktujte nás


Kontakt

Vitalka - jídlo pro zdraví

Vídeňská Dům č. 1
339 01 Klatovy 1
www.vitalkaklatovy.cz
www.vitalkaobchod.cz


+420 603 148 238