02.11.2014 14:21

průvodkyně zdravou kuchyní

Jak pracuji a čemu věřím? Moje životní cesta mne dovedla k poznání, že vše souvisí se vším, jak nahoře, tak dole, jak venku, tak uvnitř, jak uvnitř, tak venku…to je celistvost.
Zajímám se o zdraví člověka z celostního pohledu. Snažím se provázet zejména ženy na cestě ke zdraví stravou, pohybem, péčí o své tělo i duši.

Věřím, že výživa člověka od jeho prvního nádechu až po jeho poslední výdech má zásadní význam na jeho zdraví fyzické i psychické. Jestli mohu nějak pomoci v souladu s tím, čemu věřím, pak je to pokusit se udělat jasněji ve výživě součaného člověka tak, aby jeho strava byla vyživující pro tělo, mysl, srdce, respektovala život a byla šetrná k planetě Zemi. 

Pro svoji odbornost ve výživě jsem absolvovala mezinárodní vzdělávání v oblasti áyurvédy a zdravého životního stylu ADVANA, kurzy praktického vaření u Dr. Freye a Dr. Ziskové, Nadi Kubíkové, Bobinky Dvořákové. Makrobiotický životní styl a shiatsu jsem studovala ve škole Shiatsu KI Boba Dvořáka. Kvalifikaci výžového poradce západu jsem získala v Norman´s academy. Jsem členkou Aliance výživových poradců.

Zdravou stravu vařím, jím, přednáším a píši o ní. Pořádám semináře a kurzy, poskytuji individuální konzultace i společné programy . Přináší mi to radost a cítím, že i ostatním.

 

"Kreativně ke zdraví"
Vladimíra Naušová
Atelier zdravé ženy
Vídeňská 1, Klatovy
tel: 776 823 938
email: nausova@centrum.cz

—————

Zpět


Kontakt

Vitalka - jídlo pro zdraví

Vídeňská Dům č. 1
339 01 Klatovy 1


+420 603 148 238